Kuşadası'nın En İyi 5 Balık Restoranı

Kuşadası’nın En İyi 5 Balık Restoranı

1- Toros Balık Restaurant

Kuşadası’nın en eski balık restoranı diyede bilinir,Manzarası harika. Somon yemek için gelinebilecek tek yer. Fiyat olarak  uygun.Buradan Kuşadası liman manzarasını görebilirsiniz…

2- Macit Balık Restaurant

Kuşadası’nı seyredebileceğiniz en güzel mekanlardan biri,mezeler ve salata iyi ama Balıklar çok leziz sebebini sorduğumda çiftlik balığı almadıklarını, tamamen deniz balığı kullandıklarını söylediler….

3 – Tarihi Çınar Balık Restaurant

Muhteşem gün batımına karşı zengin çeşitli lezzetli mezelerini, kalamarını ve balıklarını yemek için günübirlik Kuşadası’na gelip en azından bir defa denemeye değer bir restoran, hem karnınızın hem gözünüzün doyuracak kadar güzel bir mekan…

4- Şef Restaurant Kuşadası

Ekip olarak yıllardan beri birbirlerini tanıyan ve uzun süre beraber mesai yapmış olan Mezeler çok taze ve lezzetli. Servis hızlı ve güleryüzlü. Yuvarlak sigara böreği, şakşuka, tekmil fava tavsiye edilir,Şef Restaurant ekibi şimdi sizlere Kuşadası’nda aile ortamının hissettirmek için sizleri bekliyor.

5- Kazım Usta Restaurant

Lezzet harika, meze çeşitliliği çok iyi, ayrıca servis de mükemmel. Kendinizi özel hissedeceğiniz bir yer, yıllardır kalitesi ve lezzeti değişmeden devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir