Kuşadası Tekne Turu

Kuşadası Tekne Turu ( Avantaj Fiyatları )

Kuşadası tekne turu Eğer tüm günü otelde veya konaklama yaptığınız tesiste geçirmek istemiyorsanız işte sizlere mavi ile yeşili buluşturan eğlence dolu bir gün. Tatile gelen yerli ve yabancı misafirlerin en çok tercih edilen aktivitelerden günübirlik Kuşadası Milli park tekne turudur. Tam gün eğlence, yüzme ve Kuşadası’nın muhteşem doğa manzarası ile sizlere güzel bir gün sunuyor. Kuşadası merkezde Güvercinadası’ndan hareket eden teknelemiz ulaşım olarakta çok rahat bir konumdadır. İsteyen kendi aracınız ile isteyen ise minibus ile Güvercinadasına ulaşım sağlıyadabilir.

Kuşadası günü birlik Milli park tekne turuna katılacak olanlar sabahleyin mutlaka erken saatlerde kalkması gerekiyor. Güvercinadası rıhtımında bulununan teknemiz sabah 09:00 ve 09:15 arasında hareket eder. Bu yüzden sizlere tavsiyemiz Güvercinadası’na sabahleyin bu saatler arasında bulunmanız, geç gelenler geri gitme zorunda kalıyor.

Kuşadası Günlük Milli Park Tekne Turları genelikle yemekli tekne turlar olarak düzenlenir. Çok güzel menüsü ile sizlere öğlen yemeği servis edilir fiyata dahildir. Sabah kahvaltısı dileyen kendiside getirebilir teknelerde çay kahve serviside mevcuttur.

Bölge’nin En Eğlenceli Teknesi. Müzik ve Dans Sizi Bekliyor.

Kuşadası’dan Günlük Tekne Turu’na Nasıl Katılırım?

Kuşadası Güvercinada Rıhtımından çıkışlı günlük “Tekne Turu”na katılmak çok kolay. Kuşadası günlük tekne turları hakkında detaylar ve  bilgiler.

Kuşadası Tekne Turları Genel Bilgiler:

Turun Adı: Kuşadası Milli Park Tekne Turu – Günlük
Tur Buluşma Noktası: Güvercin Adası / Girişi
Buluşma Saati: 09.00
Kalkış Saati: 09.15
Dönüş Saati: 16.30
Tekne Turu Fiyatı: İnternete özel fiyatlarımız için bizimle iletişime geçiniz lütfen.  0541 939 0614

Kapasitemiz : 120 + 95 Teknelerimiz Güvercinada çıkışlı. Yaz Sezonu rezervasyon yoğunluk dolayısı ile tekneler değişiklik olabilir. Lütfen ön rezervasyon yapınız hiçbir ön ödeme olmaksızın ödemeyi tekne girişinde ödeye bilirsiniz.

Kuşadası Tekne Turu

Kuşadası Tekne Turu En Çok Merak Edilenler :


1.) Tekne turu fiyatına Dahil olanlar?

  • Öğlen yemeği ve yemek boyu alkolsuz içeçekler Tekne turu fiyatına dahildir. Tavuk Izgara, Izgara Köfte, Makarna, Yeşil Salata, Yemek boyu sınırsız Meşrubat Fiyata Dahildır.

2.) Tekneler nereden kalkıyor?

  • Tekneler genellikle Güvercinadası’ndan sabah saat 09:00 başlar.

3.) Tekne turu hangi koyları geziyor?

  • Milli park koylarında gezi yapılmakta olup, yüzme molası ve öğlen yemeği teknede ikram edilmektedir.

4.) Tekne turu için rezervasyon yapmak gerekir mi?

  • Evet gerekiyor. Tekne turuna katılmak isteyenler en az bir gün önceden rezervasyon yapmak zorundadır. Tekne turu firmalarına telefon ile rezervasyon yapmak mümkündür.
Not: Telefon yada mail yolu ile rezervasyon yapan misafirlerimiz mutlaka tur sabahı cep telefonunu açık tutmalıdır cevap verilmedik durumda rezervasyon iptal sayılır.

5.) Kendi grubumuz için özel tekne turuna çıkabilirmiyiz?

  • Evet çıkabilirsiniz. Ön rezervasyon yaparak ve en az 80 kişilik grup talepler için kendi grubunuza özel teknemizi kiralaya bilirsiniz. Sadece size özel olan tekne turumuz için şartlar için lütfen bize telefon ile ulaşınız.

Açıklama Lütfen Okuyunuz…

Teknemiz saat 09:30 da Güvercinadası rıhtımından Milli Park  Kuşadası’nın En Güzel 3 Koyu rotasına gitmektedir. Yaklaşık olarak ilk koya varış saatimiz 11:00 – 11:15 arasıdır ilk koyumuzda yüzme molasından sora öğlen yemeğı açık büfe halinde isteyen istediği kadar alabilir. Yemek boyu ücretsiz alkolsuz içeçekler (Kola, Fanta, Gazoz) öğlen yemeği bitişinden sonra ikinci ve üçüncü gezerek koylara doğru yol alıyoruz. Bu koyda yine yüzme molası veriyoruz dileyen tavla vb gibi aktivitelerde yapabilirsiniz. Saat 16:00 da Kuşadası Güvecinadası’na geri dünüş için hareket ediyoruz. Varış saatimiz 16:00 – 16:15 arası tur tamamlanmaktadır.

Günün Özeti

Kuşadası tekne turları sonunda hiç unutamayacağınız bir Tekne gezisi. Teknemiz ile ailecek eğleneceğiniz turumuz sizlere hafızalardan silinmeyecek bir gün. Teknede çekilen fotoğraflar, Güzel Yeşil ile mavi doğa manzarası, Egenin serin sularında yüzme, Teknede açık büfe öğlen yemeği, Teknede eğlence günün özetini kısaca sizlere yazdım, lütfen sizlerede yorum ve görüşlerinizi bize yazın iyi gezmeler.

 

5 thoughts on “Kuşadası Tekne Turu

  1. Tekne gezisine birde katildik çok eğlenceli ve yemek servisi lezzetliydi eğer kuşadasïnda güzel bir gūn gecirmek istiyor iseniz tavsiye tekne turudur

  2. çok eğlendik tekne turu’da milli park ğerçekten kuşadası’nda görmeye değer bir yer koylar ve plaj’da yüzmek çok keyif veriyor.Öğlen yemeği açık büfe doyuruçu su kaydirak aktivitesi’de eğlenceli teşekürler

  3. Tekne çok temiz arkadaşlarımız ile çok rahat ettik yemekler açık büfe halinde düzeni çok iyi.Su kaydırakla çook eğlendik kendimizi su parkinda gibi hissettik

  4. Kalamaki tekne turuna mutlaka katılın muhteşem doğası ve milli parkın guzeligini görün kuşadası da pişman olmazsınız 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir