Kuşadası Kebap Restoranları

Kuşadası Kebap Restoranları

Kuşadası Kebap Restoranları

Kuşadası Kebap Restoranları denilince ilk akla gelen restoranlarını sizler için seçtik. Kebap bizler için çok beğelinen ve restoranlarda en çok tercihler arasında seçilen yemekler arasında vazgeçilmeyen lezzettir. Kebap kömür ateşinin iyi bir şekilde dinlemesiden sonra pişirilmesi ete daha çok lezzet vermektedir. Evet kebap pişirmek çok zor iş, sosunu ve pişirilmesine çok dikkat etmek gerek. Ben mangal yakmak ve etleri pişirmek konusunda iyi değilim ama kebap yemek benim için en çok tercih arasında. Kuşadası’nda en çok tercih edilen kebap restoranları’nıda sizlerler paylaşmak istedim. Hem lezzetli hemde uygun fiyatlı Kuşadası kebap restoranlar detayları ve bilgileri sayfamızda.

Erzincan Restaurant

Abartısız mükkemmel bir kebap restoran Kuşadası’nda ! Masaya gelen sıcak özel lavaş ekmek ve tereyağı Erzincan tulum peyniri hemen sizi doyuracaktır. Benim tavsiyem hemen karnınızı doyurmayın kebapları bekleyiniz çünkü benim gibi pişman olabilirsiniz. Kebaplar o kadar lezzetli ki o kadar lavaş ekmek ve peynirden sonra zorlayarak yemeniz gerek. Ben ilk gidişimde bu hataya düştüm. Erzincan Restauranta meşhur Testi Kebabı bulmak mümkün ama çok beklemek istemiyorsanız önceden rezervasyon yapmanızı tavsiye ederim.

Tel: 0256 613 3442

Kuşadası Kebap Restoranları
Kuşadası Kebap Restoranları

Yağmur Restaurant

Yağmur Restaurant Güzel temiz bir restaurant, pideleri ve kebaplar gerçek anlamda leziz, Kuşadası Adnan menderes bulvarında bulunan Yağmur Restaurant Hizmet vermektedir.

Antepli Et Lokantası

Lezzet açısından mükemmel kafa dinleyerek yemeğin tadını çıkarmak istenyenler için  konum olarak ta gayet iyi yerde. Rahatsız edici bir unsur yok garsonlar oldukça ilgili ve alakalı. Aldığınız hizmetten memnun kalınacak bir yer. Et ürünlerini lezzet bakımından beğenilen bir restorant, Kuşadası Marina üzerinde hizmet veriyor.

Bülbül Restaurant

Et Döner lezzetlimi lezzetli ! Kuşadası’nda et döner arayanlar için mutlaka Bülbül Restauranttı bulmalarını şiddetler tavsiye ederim. Yaprak döner pişirme kıvamını ve sosu ile damak tadını iyi bir şekinde sunan ustayı teprik etmek gerek. İskenderi ve pilav üstü döner hepsi lezzetli öğlen saatlerde girmenizi tavsiye ederim akşam saatlarinde kalmaya bilir.

Kordon Kebap & Restaurant

Türk Mutfağı yemekleri arayanlar için beğeniler arasında yer alıyor. Sac kavurma, Kebap çeşitleri, Taş Fırında pide, Güveç, Meze, Salataları ile lezzetli yemekleri bulunduran menüsü ile Kuşadası’nın simge yerlerinde birisidir. Kordon  Restaurant Kuşadası Merkezinde Marina yoku üzerinde hizmet vermektedir.

Sizlere Kuşadası’nda Kebap Nerede Yenir mekanlarını tanıtmaya çalıştım umarım faydalı olmuştur. Şimdi sıra sizlerde bizlere Kuşadası’nda Kebap Nerede Yenir Yerleri tavsiyede bulunun, sizlerin tavsiye mekanları sayfamızde yerini alsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir