Davutlar

Davutlar

Davutlar, Kuşadası’ndan sadece 20 km uzaklıkta, Kuşadası ve Aydın sınırları içinde bulunuyor.Doğa tutkunları için mükemmel bir yer.Mavi ile yeşili buluşturan  Kuşadası’nda gezip görülecek yerlerden ilk tercihler arasında yerini alıyor.

davutlar 33

Ormanları, çeşitli piknik alanları ve doğa yürüyüşü yolları ile görülmeye değer. Çevredeki alanların gerçek güzelliğini, denize inip bu yoğun günü görün. İhtiyacınız olan tek şey, tüm güzel koyları görmek ve kristal mavisinin tadını çıkarmak için tekne turu  limanlarda bulunmaktadır.

davutlar çarşi 2

Milli Park, Dilek yarımadası ile tanışabileceğiniz en iyi yerlerden biridir ve şehirden ve gürültünden kaçmak için ideal bir yerdir. Kalamaki ve  Dilek Yarımadası piknik alanındadır ve Yunan Adası Samos’tan sadece 1-2 km uzaklıktadır.

davutlar plajı 2

davutlar sahili

Bir çok alışveriş merkezleri bululan çarşısı uygun fiyatları ile yerli veya yabancı turistlerin tercih ediliyor.Son 10 yılda büyük nüfus artışı ile dikkat ceken emlak sektörü hareketli villa ,lüks apartlar inşaa edilmekte sakinliği ve güzel plajları ile büyümeye her yıl artış yapıyor.Sahil kenarında piknik yapabileceginiz sevgi plajı hem denize girebilir hemde piknik keyfi yapilabilinir.Sevgi plajında küçük bir marinada olmaktadır bu marinada lüks tekne ve yatlar yanaşma imkanı var.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir